SHTEPI E RE

Numri i njoftimit: 46706 | Postuar në: 27.05.2017, 14:40
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 48.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Të tjera

Lloji i njoftimit: Shitet


SHITET SHTEPIA ME 1 DYLYM TOK NE FSHATIN PIRG TE KORCES SHPIA NDODHET AFER RRUGES QENDRORE KORC POGRADEC..

 Korçë     Pirg

Dërgo E-mail

 reli