Kolltuqe lekure

Numri i njoftimit: 4645 | Postuar në: 12.10.2013, 18:02
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 20.000 Lekë i pa diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Dhoma dite / Koltuqe

Lloji i njoftimit: Shitet


Kolltuqe Lekure, nje tresh, nje dysh, dy tek. Jane ne gjendje te mire me disa demtime shume te vogla. I shes per arsye rinovimi.

 Tiranë

Dërgo E-mail

 Robert