Shitje X10 mini pro

Numri i njoftimit: 31002 | Postuar në: 30.01.2016, 10:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Ericsson

Modeli: X10 mini pro

Çmimi: 3.500 Lekë i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i njoftimit: Shitet


Android 2.6 kamera 5 megapixel , ka pak gervishje te lehta . ka problem me karikim duhet ta karikosh me universal . 3500 leke te reja

 Gjirokastër     Gjirokastër

 Kristi Ziaj