Professional Diagnostic scanner Launch X-431 GDS

Numri i njoftimit: 1406890 | Postuar në: 17.02.2019, 11:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.500 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet : Launch X 431 GDS diagnostifikim profesional i te gjitha autoveturave prodhuar ne Gjermani i certifikuar nga fabrika e launchit ne Gjermani. Cmimi 1500 euro shume pak i perdorur update fri deri ne 2018 .Ju garantoj 100% qe nuk eshte prodhim Kinez.Te intresuarit te telefonojne:..+355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 altin