Dahiatsu Sirion 1.2 benzin -00 kamjo automatike 4x4.........

Numri i njoftimit: 1406889 | Postuar në: 13.12.2018, 17:22
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Daihatsu

Modeli: Sirion

Viti: 2000

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 75000

Transmetuesi: Automatike

Tipi: Makinë Qyteti

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Shqipërisë

Çmimi: 2.200 €

Kategoria Mjete motorike / Makina

Lloji i njoftimit: Shitet


Shitet autovetur Daihatsu Sirion 4x4, 1.3 16v motorr Mitsubishi, 5 porta kamjo automatike me komanda ke timoni per perdorim manual dhe automatik gjithmon 4x4, konsumi ne qytet 9.2L jashte qytetit 6.5 deri ne 7L varet nga drejtuesi. Opsionet : Kondicioner airbeg pasqyra elektrike xhamat me buton para pas me disqe alumini 4 goma te markes mishelin 60% ne gjendje te mire, 78503 km oerigjinale te vertetuara me numer shasie numrat e telefonit dhe imeilet e serviseve ne Zvicer te garantuara ne gjendje shume te mire e ardhur nga Zvicra e targuar me dokumenta te bera deri ne 04.2018.Cmimi 2200 euro autoveture e rehateshme dhe komode.... Te interesuarit te telefonojne ne numrin .+355696511122

 Tiranë     Qyteti Studenti

Dërgo E-mail

 altin